Kütahya Mağaza

Alipaşa Mahallesi Üçbey Sokak No:17/A | Merkez KÜTAHYA

Pzt- Cmt 09:00 – 18:00

[email protected]
+90 (539) 470 8419

Bize Yazın..!

  Sıkça Merak Edilenler?

  Aldığım Ürün Ne Zaman Teslim Edilir?

  Normal şartlar altında tüm “Türkiye” genelindeki illere ürün kargoya teslim edildikten sonra 2-3 (gün) içerisinde tarafınıza teslim edilir. Tabi bu durum kargo şirketinden kaynaklı veya farklı sebeplerden dolayı uzayabilir / teslim edilmeyebilir bu tarzda durum ile karşılaşıldığında müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile (e-posta, canlı destek veya WhatsApp Destek) görüşme sağlamanızı ve durum hakkında bilgilendirmenizi öneririz.

  Adresimde Kargo Şirketi Yok, Siparişimi Nasıl Teslim Alacağım?

  Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları genelde Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa, orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır. Sitemizde belirtilen ürün tedarik süreci ve kargo ücretleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl, ilçe merkezleri ve mobil bölgenin dışında kalan noktalara ürün teslimi yapılamaz; yapılsa da kargo firmaları tarafından ekstra bir kargo ücreti talep edilebilir.

  Teslimat Adresimi Değiştirebilir miyim?

  Teslimat adresi değişikliğini, siparişinizin tamamı tedarik sürecindeyken bize “İletişim” sayfasından mesajla bildirebilirsiniz. Ancak siparişinizdeki bir ya da birkaç ürün daha önceden kargoya verildiyse (kısmi teslimat), önceden belirlediğiniz teslimat adresi kargo firmasına online olarak aktarıldığı ve tek sipariş için yapılan her kargo çıkışında aynı teslimat adresi kullanıldığı için sistem üzerinden yapılacak adres değişikliği kargo firmasının sistemine hemen yansımaz.

  Kargom Yanlış Adrese Gidiyor, Ne Yapmalıyım?

  Siparişiniz kargoya verildiğinde teslimat adresiniz hiçbir değişiklik yapılmadan otomatik olarak kargo firmasının sistemine aktarılır ve gönderi işlemi bu doğrultuda devam eder. Teslimat şubeleri, kargo firması tarafından adresinize bağlı bulunan şubeye çıkarılır. Dolayısıyla ürünün teslimat için hangi şubeye verileceği bize bağlı bir seçim değildir. Kargonuz eğer yanlış adrese ya da şubeye gönderilmişse, bize “İletişim” sayfasından mesaj yoluyla bilgi verdiğiniz takdirde kargo firması tarafımızca bilgilendirilir ve yönlendirme işlemleri en kısa sürede yapılır.

  Siparişimdeki Ürün/Hizmet Farklı Çıktı, Ne Yapmalıyım?

  Stok kodlamasında yaşanan bir hata nedeniyle farklı bir ürün gönderilmişse öncelikle sizden özür dileriz. Değişim işleminin yapılabilmesi için lütfen bizimle iletişime geçin müşteri temsilcilerimiz sizi yönlendirsin.

  İLK-SER Mağaza Online Alışveriş Platformunun Yeniliği…

  İLK-SER Bilişim Servisi’nin kuruluşu olan İLK-SER Mağaza online alışveriş platformu alışveriş sitelerinin yeniliği olarak piyasa çıkmıştır. Websitesinin temel amacı online alışveriş dünyasında bir ayrıcalık, bir yenilik olarak tüm üyelerine en hızlı ve en kolay şekilde istenilen ve beğenilen ürünleri sunabilmektir. Bu alışveriş platformunda sadece fiziki ürün değil dijital ürün ihtiyaçları da pazarlanmaktadır.

  En Uygun Fiyatlar, En Beğenilen Ürünler İLK-SER Mağaza’da Sizlerle…

  İLK-SER Mağaza üyelerine olabildiğince en yenilikçi platform seçeneği sunabilmek için tüm gücüyle çalışmalarına devam etmektedir bu çalışmaların en temel göstergeleri olarak websitenin kolay kullanım ve eğlenceli bir tasarıma sahip olması gösterilebilir. Bu gibi çalışmaların devamlılığı için siz değerli üyelerimizin destekleri bu konuda çok önemlidir…